O serveru

Hofycraft server

mesto

IP Adresa: kralicinora.cz:26565

 

Jsme menší survival Minecraft server, kteý vznikl kolem komunity na diskuzním fóru hofyland.cz
Hofycraft je server bez vyhraněného zaměření, ať už rádi stavíte, těžíte nebo si prostě jen rádi zahrajete Minecraft multiplayeru v přátelském prostředí, to vše jde u nás najít.
Na serveru se nachází množství pluginů, které jsou vybírány tak, aby nerušily, ale podporovaly zážitek z hraní v multiplayeru.
Pluginy jdou rozdělit do několika skupin – čistě  administrativní, ty se týkají hráčů minimálně a spíš jen usnadňují hladké fungování serveru. Bezpečnostní - creepři nedovedou ničit kostky (zraňovat však ano), endermani nekradou, oheň se nešíří. Také majetek hráče je po smrti na půl hodinu ochráněn pomocí náhrobku, aby nepřišel o své těžce získané jmění. Ekonomické - vydělávání peněz pomocí běžného hraní Minecraftu a pak možnost, jak peníze zase utratit – oprava nástrojů, obchody pro obchodvání s hráči, vybírání vstupného a další. Zážitkové - taktéž napojené na ekonomiku, zápasy v aréně s monstry nebo doprava pomocí vystřelování z děla, získávání odměn pomocí tlačítek jednou za časový interval. A nakonec podpora více světů, prozatím jen základní stavěcí a těžební.
Naší snahou je poskytnou hráči určité pohodlí, ale jen do té míry, aby si ho musel zasloužit. V tomhle nám pomáhá herní ekonomika, pokud má hráč čerpat určitou výhodu, musí si ji odpracovat a nesmí být schopen ji používat příliš často a příliš snadno. Ale hlavně – všichni se chceme pobavit a mít šťastné a spokojené hráče.

Na našem serveru také probíhají eventy – dobrodrůžství může pro ostatní hráče naplánovat každý. Užili jsme si spoustu legrace, ať už jde o souboje v aréně, překážkovou dráhu Wipe-Out nebo zapojení svých schopnostní při odhalování tajemství Kobek Ztraceného boha. Cizí mapy, hlavně zahraničních autorů míváme v pravidelně v úterní večery, kdy si užíváme společného hraní, objevování, boje a soutěžení.

Aktuálně máme sloty pro 15 hráčů, na serveru je zavedený whitelist a pro hraní na serveru je vyžadován oficiální Minecraft.

 

Koho nehledáme:

Partnery na natáčení (jakékoliv, děkujeme, nepotřebujeme), warez hráče, griefery, příliš mladé hráče. Pro ty jsou tu jiné servery.

Koho hledáme aneb:

Jak se připojit k našemu serveru: Veškerá diskuze o serveru probíhá na diskuzním serveru Hofyland v klubech MINECRAFT – pojďte stavět! a Hofycraft – administrace, který je přístupný pro přispívající hráče, kde můžou více vyjádřit své názory ohledně směřování serveru a výběru pluginů.
Podmínkou pro přijetí je: věk nad 18 let (občas je možné udělat výjimku), mít originální Minecraft verzi (napište svůj Minecraft nick), přečíst si pravidla tady na stránkách. Hlavní město je ve středovékém stylu, proto chceme, aby stavby měly nějakou úroveň. Každý nový uchazeč musí (klidně i v creativu) vytvořit nějakou architektonicky zajímavou stavbu a ukázat ji na výše zmíněném klubu . Obrázek vás má reprezentovat, tak si s ním pohrajte. Nevypadá dobře, když někdo hraje už třeba dva roky, ale nemá nic vyfoceného, tak během minuty splácá kostku z cobblu. Přijetí nového hráče rozhodují všichni hráči stávající.
Lze nás kontaktovat také na mailu hofycraft@gmail.com

Odpovědět