Orientace

Důležitá místa ve městě

Spawn
Náměstí ve hlavním městě, na nástěnce spawnu jsou pravidelně vyvěšovány aktuality.

Metro
Na náměstí je vstup do metra. Je to hlavní a zároveň přestupní stanice, z které se dostanete na většinu míst na Serveru. Trasa A vede od Certadely přes Hlavní nádraží po Tortugu a spodní trasa B z Ambal Irin přes Hlavní nádraží do Amaldapeler. Metro se psotupně rozšiřuje do všech oblastní na serveru.

Kovárna
Na náměstí je kovárna, ve které jdou za herní měnu opravovat nástroje a brnění. Je možné si tuto možnost pořídit i do svého domova, o tom níže.

Knihovna a Obchodní centrum
Taktéž na náměstí, společně v jedné budově. Vesničani obývají spodní patra budovy a nabízejí pro hráče jinak nedostupné bloky.
Horní patro patří knihovně, mimo jiné se zde můžete dočíst tipy a rady k jednotlivým pluginům.

Radnice a Sklad
Veliká budova s hodinami na náměstí, vstup má ovšem z druhé strany. Na radnici najdete informace o volných parcelách ve městě.
Uvnitř je k dispozici erární sklad. Je především určen na veřejné projekty, ale pokud něco potřebujete, smíte si vzít.
Za předpokladu, že sem zase jindy dáte své přebytky.

Dům u Bran
Kousek od náměstí je Dům bran. V něm najdete bránu do Netheru a také cesty do jiných světů, jako je například Těžící svět. Odtud se také vyráží na mnohá dobrodrůžství a závody.
Farmy
Pod větrným mlýnem najdete k dispozici erární farmy na všechno, co si vzpomenete. Je tu také malý těžící les (nebo jabloňový sad, vyberte si) a nahoře na kopci jsou v ohradách zvířata. Vede sem také zastávka metra trasy A.

Věž umění
Magická věž za mostkem v zasněženém lese. Zde se můžete věnovat očarovávání a výrobě lektvarů.

Veřejný důl
Kolem magické věže jsou dva vstupy do veřejného dolu. Můžete v něm kopat dle libosti, ale s rozvahou. Nekopejte směrem do města. A platí zákaz vytváření sít – hustných úzkých chodeb kvůli přehlednosti pro další návštěvníky.

Odpovědět